KIEROWCA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH

Celem kursu kierowcy wózków jezdniowych z napędem silnikowym - podnośnikowym jest przygotowanie przyszłych operatorów do pracy przy obsłudze wózków jezdniowych.

Nasi instruktorzy i wykładowcy z pełną dbałością, bezstresowo przekazują całą posiadaną wiedzę, by jak najlepiej przygotować operatorów do tej odpowiedzialnej pracy.

Wymagania wobec kandydatów:
  • • ukończone 18 lat
  • • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy operatora wózków lub kserokopia prawa jazdy

Cena kursu:

Czas i forma kursu:
Kurs obejmuje 67 godzin szkoleniowych:
  • • zajęcia teoretyczne w ilości 47 godzin odbywają się 3 razy w tygodniu po 5 godzin dydaktycznych
  • • zajęcia praktyczne w ilości 20 godzin realizowane są w zależności od ustalonych godzin kursanta na jazdę wózkiem prowadzoną przez instruktora
Uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie o przygotowaniu do samodzielnej obsługi wózków napędzanych, w transporcie wewnątrzzakładowym.

• • Typy stosowanych wózków jezdniowych
  • • Budowa wózka
  • • Czynności kierowcy przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy i po pracy wózkami
  • • Czynności kierowcy w czasie pracy wózkami