SZKOLENIE OKRESOWE DLA KADRY INŻYNIERYJNO-TECHNICZNEJ

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników inżynieryjno - technicznych zakładów pracy, w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, organizatorów produkcji, pracowników którzy realizują zadania związane z organizacją komórek organizacyjnych, procesów pracy i stanowisk pracy.

Instruktaż przeprowadzany jest przez pracownika służby bhp.

Główne zagadnienia programu szkolenia:
  • • regulacje prawne z zakresu bhp
  • • metody identyfikacji, analizy i oceny zagrożeń czynnikami szkodliwymi dla zdrowia, uciążliwymi i niebezpiecznymi występującymi w procesach pracy
  • • kształtowanie warunków pracy zgodnie z wymaganiami bhp i ergonomii
  • • nowoczesne rozwiązania techniczno - organizacyjne wpływające na poprawę warunków bhp
  • • ćwiczenia dotyczące uwzględnienia wymagań bhp w czasie pracy i w sytuacjach zagrożeń
  • • zasady postępowania w razie wypadku w czasie pracy i w sytuacjach zagrożeń
Pracownicy inżynieryjno - techniczni są gwarantem bezawaryjnego działania firmy oraz motorem jej rozwoju. Szkolenie osób zajmujących tego typu stanowiska powinny być przeprowadzanie maksymalnie co 5 lat.

Szkolenie obejmuje 16 godzin wykładów.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu.