RYSUNEK IZOMETRYCZNY

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu czytania rysunku izometrycznego.

Kurs kierowany jest do osób, które nie posiadają technicznego wykształcenia zawodowego oraz stażu zawodowego montera rurociągów okrętowych.

Zajęcia prowadzone są w formie ćwiczeń uzupełnionych niezbędnymi zagadnieniami teoretycznymi.

Szkolenie obejmuje 8 godzin dydaktycznych, w tym 3 godziny zajęć teoretycznych oraz 5 godzin zajęć praktycznych.

• wieczorowym w godzinach 17:00 - 21:00 od poniedziałku do piątku
  • zaocznym w godzinach 9:00 - 17:00 w sobotę i niedzielę

1. Rysunek izometryczny - podstawowe wiadomości.
2. Zasady czytania rysunku izometrycznego
3. Zajęcia praktyczne